Huawei Mate 40 render görüntüleri ortaya çıktı!

Bir süredir farklı sızıntılarla karşımıza çıkan Huawei Mate 40 artık tasarımsal olarak da netleşmeye başladı. Devasa arka kamerası bulunması beklenen modelin render görüntüleri ortaya çıktı! İşte Huawei Mate 40 modelinin render görüntüleri

Huawei Mate 40 modelinin tasarımı belli oldu!

İsabetli sızıntılarıyla tanınan OnLeaks ve HandsetExpert tarafından sızdırılan görsellere bakacak olursak, Mate 40 modeli bir önceki modellerden çok daha farklı olacak.

Huawei Mate 40 modelinin tasarımı belli oldu! - ShiftDelete.Net

Görsellere baktığımızda cihazın arka bölümünde üçlü kamera kurulumu bulunduğunu görüyoruz. Ayrıca cihazda bunlara ek olarak henüz ismi bilinmeyen bir sensörün de bulunması bekleniyor. Bu bilinmeyen sensörün de derinlik sensörü ya da ToF sensörü olduğu hakkında bazı iddialar bulunuyor. Cihazın üst bölümünde de bazı sensörler görünse de bunların ne olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Beklenen Mate 40 özellikleri

Mate 40 modelinin beklenen özelliklerine bakacak olursak, cihazın 5 nm fabrikasyon süreciyle üretileceği düşünülen Kirin 1020 işlemciden güç alması bekleniyor. Cihazın kamera bölümünde de 108 Megapiksel çözünürlüğünde ana kameranın bulunması bekleniyor. Ancak cihazın diğer özellikleri hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Eylül ayında tanıtılması beklenen Mate 40 serisinin fiyatı konusunda da henüz net bir bilgi bulunmuyor. Cihazla ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağız.

Kaynak: ShiftDelete.Net